Lightscape na Columna Medica Baja Poland 2016  

W ostatni weekend sierpnia agencja Lightscape towarzyszyła Columna Medica w zmaganiach podczas rajdu terenowego Columna Medica Baja Poland. Zespół odpowiadał m.in. za wsparcie w prowadzeniu biura prasowego i media relations wydarzenia oraz przygotował relację z rajdu na kanałach social media kliniki.

W tym roku klinika po raz pierwszy została partnerem tytularnym tego najbardziej prestiżowego rajdu terenowego w Polsce i równocześnie jedynego zaliczanego do klasyfikacji Pucharu Świata FIA. Od początku swojego funkcjonowania ośrodek specjalizuje się w leczeniu sportowców, a jego ambasadorem jest najbardziej utytułowany kierowca, Krzysztof Hołowczyc.

Rajd terenowy Columna Medica Baja Poland 2016 rozegrał się w dniach 25-28 sierpnia w Szczecinie. W piątkowe popołudnie rywalizację rozpoczęło 121 załóg samochodów, motocykli, quadów i ciężarówek z całego świata.

O pierwsze miejsce walczyli Krzysztof Hołowczyc oraz Nasser Al-Attiyah, zwycięzca rajdu Dakar w 2011 i 2015 roku. Po zaciętej walce na oseach w Drawsku Pomorskim, okolicach Dobrej i Lubieszyna, ambasador Columna Medica zajął drugie miejsce. W zmaganiach wzięli również udział właściciele Columna Medica - Julita i Michał Małuszyńscy, którzy po doskonałych przejazdach, zajęli 10 miejsce w klasyfikacji generalnej.

© 2017

Created by Kamila Blecka 100 Sp. z o.o. www.kb-portfolio.eu