Kolejny rok współpracy z Manufakturą  

Z przyjemnością informujemy, że przedłużyliśmy kontrakt z Manufakturą. W ramach dotychczasowych działań przygotowaliśmy setki materiałów prasowych, które przełożyły się na tysiące publikacji w mediach ogólnopolskich, branżowych i regionalnych. Prowadziliśmy również aktywną komunikację w wybranych kanałach social media: profil na Instagramie od momentu jego uruchomienia śledzi już ponad 1600 osób, do konkursu #ŁódźYouLove zgłoszono 4772 zdjęcia, a na Facebooku przybyło ponad 37 tysięcy fanów.

Nasze działania obejmują obsługę public relations oraz doradztwo strategiczne i wizerunkowe. Pełnimy również funkcję biura prasowego, wspieramy medialnie eventy oraz działania w wybranych kanałach social media. Rzecznikiem Manufaktury pozostała Joanna Napieraj-Berlińska, Dyrektor Generalna agencji. Za projekt odpowiadają także Tomasz Luty, Izabella Rześniowiecka-Walter oraz Krzysztof Madej.

Manufaktura to największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce i jedno z największych w Europie. W dawnym kompleksie fabrycznym Izraela Poznańskiego obecnie mieszczą się muzea, teatr, kino, kilkadziesiąt restauracji oraz miejsc rozrywki, a także ponad 250 butików i sklepów.

 

© 2017

Created by Kamila Blecka 100 Sp. z o.o. www.kb-portfolio.eu