Lightscape dla Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami  

Agencja Lightscape nawiązała współpracę z Polskim Związkiem Zarządzania Wierzytelnościami, organizacją, której misją jest dbanie o interesy i reprezentowanie podmiotów z branży zarządzania wierzytelnościami oraz promowanie najwyższych standardów etycznych. 

PZZW poprzez swoją aktywność podejmuje temat ryzyka kredytowego i zachęca do odpowiedzialności finansowej konsumentów oraz przedsiębiorców. Lightscape odpowiada za kompleksowe działania media relations oraz prowadzenie biura prasowego PZZW.Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościamipowstał w 2003 roku w celu zrzeszenia i reprezentowania podmiotów funkcjonujących na rynku zarządzania wierzytelnościami, w tym m.in. firm windykacyjnych i faktoringowych działających na terenie Polski. Obecnie organizacja zrzesza ponad 70 podmiotów. Członkostwo w Polskim Związku Zarządzania Wierzytelnościami wiąże się z prestiżem, a coroczne rekomendacje przyznawane przez PZZW, stanowią dla wyróżnionych firm sygnał, że dane przedsiębiorstwo jest rzetelnym partnerem biznesowym, działającym zgodnie z kanonem najlepszych praktyk, oraz przestrzegającym najwyższych norm etycznych. Od 2008 roku Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami jest członkiem FENCA. Członkostwo w Federation of European National Collection Associations umożliwia wymianę doświadczeń z partnerskimi organizacjami branżowymi działającymi w Europie i na świecie. 

Zespół Agencji w składzie:Agnieszka Jagusiak orazPaulina Pytel odpowiada, m.in. za: plasowanie w mediach ekspertów PZZW, promowanie działań statutowych, ekspertyzy i doświadczenia organizacji, działań edukacyjnych kierowanych do podmiotów należących do branży, w zakresie rzetelnego i etycznego postępowania.

 

© 2017

Created by Kamila Blecka 100 Sp. z o.o. www.kb-portfolio.eu