Nowe marki z branży projektowej  

Po udanej realizacji projektu BiznesUp! design made in Poland, w którym udział wzięło 40 wyjątkowych polskich marek, Agencja Lightscape obejmuje opieką kolejne podmioty z branży projektowej. W listopadzie trzy rodzime marki: Targi ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA, 3DPROJEKT architektura oraz Wytwórnia Joanna Fabicka dołączyły do grona firm współpracujących z agencją. Opieką nad Klientami zajmuje się zespół pod nadzorem Pauliny Kunickiej, senior account executive. 

 

Lightscape dla targów i polskich projektantów

Pod koniec 2018 roku do firm znajdujących się pod opieką Lightscape dołączają kolejne podmioty z branży projektowej. Targi ŚWIATŁO to wydarzenie stanowiące pokaz nowych technologii i rozwiązań, będące jednocześnie jedynym wydarzeniem w Polsce, w pełni poświęconym tematowi oświetlenia. Łącząc w sobie prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową skierowaną do architektów i specjalistów z branży projektowej, na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń branżowych w Polsce i na świecie. Z kolei Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Agencja Lightscape odpowiada za doradztwo komunikacyjne i kompleksowe działania PR dla obu podmiotów, w tym media relations i prowadzenie relacji z dziennikarzami oraz realizację kampanii outdoor.

3DPROJEKT architektura to z kolei łódzka pracownia projektowa z ponad 18 letnim doświadczeniem. Biuro zajmuje się architekturą obiektów komercyjnych i prywatnych, a także projektowaniem i kompleksową aranżacją wnętrz. W swoich projektach łączy klasykę designu z nowoczesnością, realizując architekturę precyzyjnie osadzoną w otaczającej przestrzeni, z dbałością o detal i funkcjonalność. Kolejny Klient agencji – Wytwórnia Joanna Fabicka – specjalizuje się w projektowaniu, dekorowaniu i aranżacji wnętrz. W swoich pracach charakteryzuje się estetyką, funkcjonalnością, a także zasadami ergonomii. Dla marek 3DPROJEKT architektura i Wytwórnia Joanna Fabicka agencja realizuje kompleksowe działania media relations, doradztwa komunikacyjnego oraz obsługi social media.

Realizacją działań na rzecz nowych Klientów zajmuje się zespół w składzie: Paulina Kunicka, Paula Wasiak oraz Adrian Kopczyński

 

© 2017

Created by Kamila Blecka 100 Sp. z o.o. www.kb-portfolio.eu