Lightscape dla lidera rynku windykacji – INTRUM  

Agencja Lightscape nawiązała współpracę z Intrum sp. z o.o., wchodzącą w skład Grupy Intrum, lidera rynku zarządzania wierzytelnościami oraz windykacji w Europie. Agencja prowadzi kompleksowe działania komunikacyjne na rzecz Klienta, odpowiadając m.in. za: komunikację zewnętrzną i wewnętrzną spółek Grupy w Polsce, jak również wspierając jej zespół poprzez doradztwo kryzysowe i strategiczne. 

Grupa Intrum to międzynarodowa marka ze szwedzko-norweskimi korzeniami, która istnieje na rynku od ponad 100 lat. Jest światowym liderem w branży windykacji, obecnym w 24 krajach w Europie.

 

W Polsce z powodzeniem działa od 1998 roku. Specjalizuje się w obsłudze procesów windykacyjnych oraz zarządzaniu wierzytelnościami. Intrum co roku publikuje autorskie badanie European Payment Report, dotyczące stanu zadłużenia przedsiębiorstw działających w Europie, którego wyniki publikowane są przez media na całym świecie.

Agencja Lightscape realizuje zintegrowane kampanie łączące elementy PR i marketingu, buduje wizerunek marek oraz prowadzi efektywne działania media relations, komunikacji wewnętrznej i kryzysowej. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze marek z branż: finansowej, IT oraz design, np: Linux Polska, GFT Polska, Adrino, 9Bits, Łódź Design Festival, BiznesUp! design made in Poland, MONOPOLIS czy Kalendarz Virako. Współpraca z Intrum wzbogaca portfolio klientów agencji z sektora finansowego, w którym znajdują się m.in: Aviva, Expander, Tax Care, Idea Bank, PKO Leasing czy Związek Firm Pośrednictwa Finansowego.

Za działania dla marki Intrum odpowiada zespół pod przewodnictwem Weroniki Seweryn oraz Agnieszki Jagusiak

© 2017

Created by Kamila Blecka 100 Sp. z o.o. www.kb-portfolio.eu